Kullanım Şartları

ARMA KONTROL Web Sitesi Kullanım Şartları

Sayın Kullanıcı,

ARMA KONTROL Web Sitesi’ ne hoşgeldiniz,

Aşağıda “Kullanım Şartları” ARMA KONTROL’ ün, siz değerli müşterilerimize sunduğu bilgi ve hizmetlerin sağlanmasına ilişkin hükümleri belirtmektedir.ARMA KONTROL Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı Kullanım Şartları’nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Kullanım Şartları

1. Burada yayınlanan metin, resimler, sesler, diğer tüm bilgiler ve dökümanlar, aksi belirtilmedikçe ARMA KONTROL Sist.İth.İhr.ve Makina San.Tic.Ltd.Şti. ye aittir. ARMA KONTROL ‘ün önceden yazılı izni alınmaksızın, kısmen veya tamamen kopyalanması, başka bir yerde yayımlanması yasaktır. ARMA KONTROL marka işareti ve ARMA logosu, ARMA KONTROL Sist.İth.İhr.ve Makina San.Tic.Ltd.Şti ‘ nin tescilli ticari markalarıdır. 

2. ARMA KONTROL web sitesinde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve haber kısaca "bilgi" sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi" lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihai ve güvenilir enformasyonu, ARMA KONTROL Pazarlama Yetkilisinden temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle ARMA KONTROL’ ün herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

3. Bu sitede yer alan tüm ürün bilgileri, bu Internet sitesinin yayına alındığı tarihte en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. ARMA KONTROL dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.

4. ARMA KONTROL web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, ARMA KONTROL web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

5. Bu politika, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezada yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu politikanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu politikadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.