Kumandalı Kişisel Park Bariyeri

Ürün Açıklaması

Kişisel park sorunu olan yerlerde ideal kullanım sağlama amacı ile Kumandalı Kişisel Park bariyeri park yerlerinizin işgal edilmemesi için Arma Kontrol tarafından geliştirilmiş bir üründür. Araç sahibi, aracından inmeden uzaktan kumanda ederek Kumandalı Kişisel Park bariyeri aktif ya da pasif hale getirebilir. Ürünün otomatik kullanımı için Arma tarafından 2 adet kumanda verilmektedir. Kişisel Park Bariyeri engelleyici sistem olarak değil caydırıcı sistem olarak tasarlanmıştır. Ürün kullanımı basit olup, zemine sabitlenerek kolay şekilde montajı yapılabilmektedir. Kumandalı kişisel park bariyerfiyatları uygun fiyatlarla üretilmiş olup, park alanlarınızı korumak için hizmetinize sunulmuştur

Kumandalı Kişisel Park Bariyeri, elektrikle şarj edilmektedir. Kişisel park yeri bariyerine  ait batarya,ortalama 250-300 açma-kapama yapabilmektedir. Park alanınızda çalışır hale getirdiğiniz Kişisel Park Bariyerleri, araçların üzerine gelerek uyguladığı ağırlık ile sinyal vererek yabancı sürücüleri ikaz etmektedir.

El ile yapılabilecek bariyeri indirme (pasif hale getirme) durumunda, ürüne eklenmiş yay sistemi devreye girerek ürün tekrar aktif hale gelmektedir.Bu özelliği ile park alanınınız tamamen, sizin kullanımınıza tahsis edilmesi sağlanmıştır.
Teknik Özellikler

Çalışma Gerilimi 220 V (AC)
Açılma Hızı 5 sn.
Açık Yüksekliği 420 mm / 520 mm
Kapalı Yüksekliği 75 mm
Kontrol Mesafesi 15 - 20 m
Ölçüler 460 x 420 x 75 mm
Ağırlık 8,2 kg
Çalışma Sıcaklığı -5 °C / +55 °C